PrimeİPTV SERVER HAKKINDA

2015 Yılından Beri Kesintisiz Hizmet

PrimeİPTV SERVER

En kaliteli iptv sunucularımızda Profesyonel UltraHD+ kalitesinde kesintisiz en iyi iptv yayının keyfini yaşayın. 30.000 HD+ kanalımız ile bol kategorilerle belgesel, sinema, eglence, müzik, çocuk, bilim, teknoloji, yetişkin ve anlık güncellenen diziler, netflix ve vod filmleri ile 8 yıldır sizlere hizmet vermektedir. Sundugumuz güçlü alt yapı sayesinde hız ve performans artışını kesinlikle hissedeceksiniz.

” Sizde yıllardır üst düzey kalite vadeden iptv firmaları arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız dogru yerde olmakla birlikte güvenilir ve kaliteli” hizmetimizle sizin seçimleriniz için bir çıgır olacak.''

Benzersiz Hizmetlerimiz

%70'i Kendimize ait server bilgisayarlarımız ve gelen talepler ile geliştirilen özel müşteri kontrol paneli yazılımız ile tüm ihtiyaçlarınızı sorunsuz olarak karşılıyoruz.

  • PrimeİPTV Teknoloji Datacenter Merkezi
  • Intel İ7 128GB Server Bilgisayarlar
  • 10 ve 20 Gbit Network Alt Yapısı*
  • %97.7 Resmi Kesintisiz İzlenme Uptime Oranı**
  • Özel Müşteri Kontrol Paneli Yazılımı

* Her server bilgisayar için 10 ve 20 Gbit garanti port hızımız mevcuttur.
** 365 Gün içerisinde yayınların kesintisiz izlenme ölçümlerinin resmi oranıdır.

Onaylı Gerçek Müşteri Yorumları

Aktif olarak paketlerimizi kullanan müşterilerimizden gelen yorumlar.

Bu kadar hızlı bir yayın görmedim. Kanal geçişleri harika! Ne donma, ne takılma... Bu paraya bu hizmet. Helal olsun size!

Mehmet E.
İzmir

Şifre değiştirmek için her seferinde satıcıya ulaşmak zorundaydım. Öyle bir kontrol paneli yapmışlar ki, herşey elinizin altında.

Ceyhun D.
Frankfurt

Avrupa'ya ayrı fiyattan satanlar, yıllarca bizi kandırdınız. Dünya'nın bir diğer ucundan bile kullanabiliyorum. Çok teşekkür ederim.

Derya L.
Londra

Satış Öncesi Sorularınız Mı Var?

Satış öncesi sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.